Keti Koti Buitenhof zondag 28 juni 2026

zondag 28 juni 2026 12:00
De Buurtfabriek - Mozartlaan 670 Delft

Op zondag 28 juni organiseren CANIDREAM en De Rode Feniks opnieuw Keti Koti Buitenhof in Delft. Tijdens deze bijzondere dag herdenken we het slavernijverleden en vieren we de vrijheid met een programma vol muziek, dans, cultuur, ontmoeting en verbinding.

Locatie: De Buurtfabriek, Mozartlaan 672, Delft
Tijd: 14:00 – 19:00 uur
Toegang: Gratis voor iedereen. ✨

CID Keti Koti 2024-103.jpg

Keti Koti Buitenhof 2026

Op zondag 28 juni komen we samen in de Buitenhof om Keti Koti te herdenken Ên te vieren. Een bijzondere dag waarop we stilstaan bij de afschaffing van de slavernij, de kracht van onze voorouders eren en samen bouwen aan verbinding, bewustwording en vrijheid.

De dag begint met een herdenkingsparade vanaf het Poptahofpark, begeleid door traditionele Kaseko-muziek. Daarna verplaatsen we ons naar De Buurtfabriek, waar een middag vol cultuur, muziek, dans, inspirerende verhalen, lekker eten en ontmoeting op je wacht.

Keti Koti Buitenhof is inmiddels een geliefde traditie in Delft. Een dag waarop verschillende generaties en culturen samenkomen om stil te staan bij het verleden, de vrijheid van vandaag te vieren en met elkaar in gesprek te gaan over de toekomst.

Of je nu komt om te herdenken, te leren, te genieten van het programma of nieuwe mensen te ontmoeten: iedereen is welkom.

Praktische informatie

📍 Locatie: De Buurtfabriek, Mozartlaan 672, Delft
🕑 Herdenkingsparade: 14:00 uur (vertrek vanaf Poptahofpark)
đŸŽļ Programma De Buurtfabriek: 15:00 – 19:00 uur
đŸŽŸī¸ Toegang: Gratis

Kom samen met familie, vrienden en buurtgenoten en beleef een middag vol verbinding, cultuur, muziek en vrijheid. We kijken ernaar uit je te verwelkomen! ✨